İşinize Yarayacak 3 Harika Uygulama

Bugün sizlere çok başarılı bulduğum 3 tane işinize yarayacak uygulama dan bahsedicem. Hazırsanız listemize geçelim.

Quıck

Quıck de hem fotoğraf hem de videolarını birleştirip geçiş efektleri ve yazılar ile güzel videolar oluşturabiliyorsunuz. Bir video oluşturmak için içerisinde kullanacağınız fotoğraf ile videoları seçtikten sonra videonuzu başında çıkacak olan başlığı ayarlıyorsunuz, bundan sonra uygulama içinde hazır olan birçok şablon içerisinden beğendiğiniz bir tanesini seçebiliyorsunuz ve bu şablonları detaylı olarak ayarlayabiliyorsunuz. Şablonlar içerisinde gelen müziklerde mevcut ister bunları kullanabilir ister cihazınızın içindeki müzikleri de kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz şablonlar da yapabileceğiniz ayarlar ise fotoğraf ve videolara yazı eklemek, sayfa düzenini ayarlamak, kamera hareketini manuel olarak ayarlamak, görsellerin sürelerini ayarlamak, videoları kesmek, hızını ayarlamak gibi birçok ayar mevcut. Bir de ek olarak videonun geneli için toplam süre ayarı paylaşacağınız sosyal medya platformu için ideal video formatı, filtre ve yazı formatı ayarları da mevcut. Quıck android ve ios ta tamamen ücretsiz aşağıdaki linklerden gidebilirsiniz.      

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.stupeflix.replay

İOS : https://apps.apple.com/tr/app/quik-gopro-video-editor/id694164275

Display.land

Display.land da istediğiniz bir obje yada mekanı telefonun kamerasını kullanarak tarama yapmanızı sağlıyor. Düzgün bir tarama yapması çok basit değil ama zamanla daha kolaylaşacaktır. Uygulamada kendi profilinizde oluyor ve burada taramalarınızı insanlara açabiliyorsunuz, dilerseniz başkalarının profillerini gezebilir, taramalarına bakabilir ve takip de edebilirsiniz. Uygulama farklı bir tarzda kendiniz tarama yapmasanız bile insanların yaptıklarını izlemek oldukça zevkli. Uygulamada Türkçe dil desteği yok ama android ve ios cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubiquity6.displayar&hl=tr

İOS : https://apps.apple.com/tr/app/display-land-3d-ar-vr-creator/id1436223202

Brıng

Bring çok faydalı bir uygulama. Alışverişe gittiğinizde yapmış olduğunuz alacaklar listesini çok basit bir şekilde size sunuyor.  Uygulama sayesinde tek tek not alıp silmek yerine, almak istedikleriniz için önceden liste yapıp ondan sonra aldığınız ürünlerin ikonlarına bastıkça da siliyorsunuz. Listede o ürün yok ise ürünü hızlı bir şekilde ekleyip kaydedebiliyorsunuz. Uygulamanın bir güzel yanı da arkadaşlarınız ve aileniz ile toplu liste oluşturup paylaşabiliyorsunuz. Herkes kendi istekilerini bu listeye ekleyebilir ve listeyi paylaştığınız kişi eksik bir şey var mı diye kontrol etmesini isteyebilirsiniz. Bir farklı güzel yanı da yapmış olduğunuz yemek için kullanmış olduğunuz malzemeleri kaydedebiliyorsunuz. Bringi İos ve Android e ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.publisheria.bring&hl=tr

İOS : https://apps.apple.com/tr/app/bring-shopping-list/id580669177

Bugün sizlere hem android hemde ios telefonunuz için 3 tane işinize yarayacak uygulama önerdim, hoşunuza gitmiştir diye umuyorum. Önceden paylaştığım “İos 13.4 ile gelen yenilikler” yazıma da göz atmayı unutmayın. Başka bir öneri yazısında görüşmek üzere hoş çakalın.

İşinize Yarayacak 3 Harika Uygulama” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir