Android İçin Harika Duvar Kağıdı Uygulamaları

Bu yazımda android telefonlarınız için şık ve güzel duran duvar kağıdı uygulamalarından bahsedicem. Hazırsanız listemize geçelim.

Wallpix

 Wallpix içerisinde bir çok kategorisi bulunan ve güzel duvar kağıtları bulunduran bir uygulama. Uyguluma içerisinde istediğiniz kategoriye girerek içerisinden istediğiniz resmi indirebiliyorsunuz. Duvar kağıtlarının boyutlarınıda görebileceğiniz kısımda mevcut, uygulamada çentikli telefonlar içinde duvar kağıtları bulunmakta. Wallpix in Türkçe dil desteği yok indirmek isteyenler Google playden ücretsiz  indirebilirler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wallpaper.wallpix&hl=tr

Betta Fish

Betta fish ile telefonunuzun ana ekranı ve kilit ekranına hareketli balık ekleyebiliyoruz. Kalite olarak cidden yüksek, telefonu hareket ettirdiğimizde balıkta arka planda hareket ediyor ve istersek parmağımız ile hareket ettirebiliyoruz. Balığın rengini falan değiştirmek ister iseniz para vermek zorundasınız. Uygulamanın huzur verici bir yanı var ama pile yüklenerek şarjınız daha çabuk bitirebilir. Bettafish in de Türkçe dil desteği yok indirmek isteyenler Google playden ücretsiz indirebilirler.

https://play.google.com/store/apps/detailsid=com.maxelus.livewallpaper.betta&hl=tr

Crısper

Crısper içerisinde birbirinden güzel kaliteli duvar kağıtları bulunduruyor. Tasarım olarak hoş ve temiz bir arayüzü var. Uygulamada da illüstrasyonlara bakabileceğiniz kısımda bulunuyor, bu kısımdan çizimlerin arka plan renklerini değiştirip telefonumuza kaydedebiliriz. Uygulamada resimleri detaylıca bakabileceğimiz yer de bulunmakta, resmi indirmeden istediğimiz şekilde ayar yapmamıza imkan tanıyor. İstediğimiz ayarları yaptıktan sonra resmi öyle indirebiliriz. Uyguluma da Türkçe dil desteği yok ücretsiz ve reklamsız merak edenler Google playden indirebilirler.

https://play.google.com/store/apps/detailsid=com.junaidgandhi.crisper&hl=tr

Forest lıve walkpaper

Bu uygulama tek tip animasyonlu duvar kağıdı uygulaması ama kişiselleştirmenize imkan sağlıyor. Uygulamada dağ manzaraları bulunuyor. İsterseniz kendiniz havanın kararma saatini ayarlayabiliyorsunuz uğraşmak istemeyenler için otomatik ayarlama durumu da mevcut. Havayı karlı, yağmurlu, rüzgarlı gibi ayarlarda yapabilirsiniz. İçinde detaylı bir çok ayarı var ve forest live uyglaması reklamsız olması büyük avantaj, İndirmek isteyenler Google playden ücretsiz indirebilirler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=kaka.wallpaper.forest&hl=tr

Shaderpaper

Bu uygulamada hareketli duvar kağıdı uygulaması, Shaderpaper da bir sürü tema ve ayar yapabildiğimiz kısımda mevcut. Ayar kısımdan seçtiğimiz temaların hızını, detay seviyesimi, şeklini, rengini ve bir sürü özelliğini ayarlayabilirsiniz. Yaptığımız ayaları kaydedip daha önce yaptığımız temalar arasından geçiş yapabiliyoruz. İsterseniz pil düştüğünde otomatik olarak detay azaltıp pilinizin daha az kullanmasını sağlayabilirsiniz. Uygulama ücretsiz ve Türkçe dil desteği bulunmuyor isteyenler Google playden indirebilirler.

https://play.google.com/store/apps/detailsid=com.digitallyserviced.shaderpaper&hl=tr

Bugün sizlere android telefonunuz için  5 tane duvar kağıdı uygulaması önerdim, hoşunuza gitmiştir diye umuyorum. Önceden paylaştığım “android telefonunuz için launcher önerileri” yazıma da göz atmayı unutmayın. Başka bir tavsiye yazısında görüşmek üzere hoş çakalın.

Android İçin Harika Duvar Kağıdı Uygulamaları” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir