3DS Max Ücretsiz Öğrenci Lisansı Nasıl alınır

Autodesk öğrenciler için ücretsiz yasal kullanabileceğiniz programlar sunmakta 3ds max te buna dahil, tabi ücretsiz kullanabilmeniz için öncelikle öğrenci veya öğretmen olmanız lazım. İnternette birçok crackli sürüm mevcut ama eğer ki öğrenci iseniz bunlarla vakit kaybetmenize gerek yok. Lisansların 3 yıl geçerlilik süreleri var.  Bende bu yazımda sizlere 3ds max için nasıl ücretsiz öğrenci lisansı alınır ondan bahsedicem. okumak istemeyenler en alttaki nasıl kurulur videosunu da izleyebilirler.

1.ADIM : Autodesk in sitesine gidip sağ üst menüden destek ve eğitim kısmından öğrenciler ve eğitmenlere tıklıyoruz.

3ds max 1

2.ADIM : Sayfadaki ücretsiz yazılımlar kısmından hangi autodesk programını kurmak istiyorsanız seçebilirsiniz, ben 3ds max i kurmak istediğim için onu seçiyorum.

3ds max 2

3.ADIM : Programı seçtikten sonra hesap oluştura basıyoruz.

3ds max 3

4.ADIM : Çıkan ekranda ülkemizi ve öğrenci olduğumuzu seçip doğum tarihimizi giriyoruz ve next diyoruz.

3ds max 4

5.ADIM : Hesap oluştur kısmına geldikten sonra bilgilerimizi giriyoruz sonra kullanım şartlarını kabul edip hesap oluştur diyoruz.

3ds max 5

6.ADIM : Bu adımda mailimize gidip autodesk tarafından bize gelen linke basıyoruz ve yeni sekmede çıkan ekranda kutucuğa tik koyup done diyoruz.

7.ADIM : Gelen ekrandaki bilgileri giriyoruz. Okulumuzun adı, çalışma alanları ve okulumuzun başladığı ve biteceği yılları giriyoruz sonraki ye basıyoruz. Ve gelen ekranda continue diyoruz.

3ds max 6

8.ADIM : Şimdi bu sayfadan 3ds max in versiyonunu ve dilini seçiyoruz. Ve bize serial numarası ve product key vermiş oluyor, bunları en son programı kurduğumuz zaman gireceğiz bunlar bizim lisans anahtarlarımız. En altta bulunan şimdi kur a basıyoruz.

3ds max 7

9.ADIM : Bundan sonrası klasik kurulma işlemleri şimdi kur a bastığımızda bilgisayarıma küçük bir dosya indirmiş olacak ve bunu açtığımız 3ds maxi indirecek sonrasında install deyip programı kurmuş olacağız. Kurulum bittikten sonra Launch Now diyoruz.

10.ADIM : Gelen ekrandan autodesk hesabınıza giriş yaparak da girebilirsiniz ama ben programı kurmadan önce bize verilen anahtarları kullanacağım o yüzden ekrandaki Enter a Serial Number a basıyoruz.

3ds max 9

11.ADIM : Gelen ekrandan I agree diyoruz ve sonrasında gelen ekranda ki activate ye tıklıyoruz.

12.ADIM : Buraya bize verilen serial ve product keyi giriyoruz. Ve next diyoruz.

13.ADIM : Gelen ekrandan finish diyoruz ve programımız tamamen orijinal lisanlanmış oluyor.

Videolu Anlatım

Evet arkadaşlar bu yazımda sizlere 3ds max için nasıl ücretsiz orijinal öğrenci lisansı nasıl alınır onu gösterdim, hoşunuza gittiyse “vray ve corona render karşılaştırması” yazıma bakabilirsiniz. İyi Çalışmalar.

3DS Max Ücretsiz Öğrenci Lisansı Nasıl alınır” için 3 yorum

 • 01/04/2020 tarihinde, saat 7:03 pm
  Permalink

  Verdiğiniz bilgiler gerçekten çok kaliteli !! Merak ettiğim, işime yarayacak her şey burada . Verdiğiniz bilgiler sayesinde işim çok kolaylaştı. teşekkürler..

  Yanıtla
 • 03/04/2020 tarihinde, saat 12:33 pm
  Permalink

  3ds maxi yeni öğreneceğim ve indirmem lazım dı artık sayende biliyorum dostum teşekkürler.

  Yanıtla
 • 04/04/2020 tarihinde, saat 3:06 am
  Permalink

  günümüzde program indirmeye korkuyoruz. sürekli virüslü uygulamalar ile karşı karşıya kalıyoruz dolayısıyla güvenilir içerik kalmadı diye düşünüyorken şans eseri sitenize denk geldim. En güvenilir ve doğru kaynaktan orijinal bilgiler ile içerik sağlıyorsunuz. Verdiğiniz bilgiler çok işime yaradı çok teşekkür ediyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir